• Dostawa

Wybierz wygodną formę dostawy

W naszym sklepie internetowym dbamy o to, abyś mógł cieszyć się wygodnymi i elastycznymi opcjami dostawy, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Oferujemy dwie główne formy dostawy: Kurier DHL i Paczkomaty InPost.

Kurier DHL

Szybkość i pewność dostawy

Korzystając z usług kuriera DHL, możesz być pewien, że Twoje zamówienie zostanie dostarczone szybko i bezpiecznie. DHL to renomowana firma kurierska, która zapewnia niezawodne usługi dostawy na terenie całego kraju.

Gwarancja śledzenia przesyłki

Kurier DHL oferuje zaawansowane narzędzia śledzenia przesyłki, dzięki którym będziesz mógł na bieżąco monitorować status swojego zamówienia. To pozwala Ci być zawsze w pełni poinformowanym o miejscu i czasie dostarczenia paczki.

Dostawa pod wskazany adres

Kurier DHL dostarczy Twoje zamówienie pod wskazany przez Ciebie adres, co oznacza, że nie musisz się martwić o odbiór paczki w oddziale pocztowym czy paczkomacie.

Paczkomaty InPost

Elastyczność i dostępność

Paczkomaty InPost to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elastyczność odbioru przesyłki. Paczkomaty są dostępne na terenie całego kraju, co oznacza, że zawsze znajdziesz jeden w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Odbierz w dogodnym czasie

Paczkomaty InPost pozwalają Ci odebrać swoje zamówienie w dogodnym dla Ciebie czasie, 24/7. Nie musisz dostosowywać się do godzin otwarcia sklepów czy punktów odbioru.

Prosty proces odbioru

Proces odbioru w paczkomatach InPost jest niezwykle prosty. Po otrzymaniu powiadomienia o dostępności przesyłki, wystarczy udać się do wybranego paczkomatu, wprowadzić kod odbioru i odebrać paczkę.